Організаційна структура

Віг Віталя

Пілішаба

Шкідливий округ

TMG - REAG - Освітня програма
фахівець, відповідальний за

Член Комітету з досліджень та розробок,
Член Комітету з питань комунікацій, член Комітету з питань освіти

Аттіла Сабо

Ferencszállás

Чонград-Чанадський повіт

Президент Асоціації TMG

Член Комітету з питань комунікацій,
Член Комітету зі зв'язків з пресою

Антал Беренте

Кечкемет

Бач-Кішкунський повіт

Почесний член Асоціації TMG
Віце-президент, член Бюро

TMG - REAG - Менеджер освітніх програм

Член Комітету з питань освіти, член Комітету з питань комунікацій

Ференц Беренд

Пуштаковачі

Сомозький повіт

Член Комітету з питань освіти

Номіновано на премію "Фермер року 2022 з відновлювального землеробства"

Аттіла Кечені

Засновник асоціації TMG

Залінський повіт

Улюбленець природи - ЛЕН Угорщина
"Програма Nestle LENs Угорщина
професійний менеджер"

Засновник ідеї ґрунтозахисного землеробства в Угорщині,

Тамаш Фюльоп

Pilisszentkereszt - Дьомаендрьод

Пештський повіт, повіт Бекеш

TMG - REAG - творець освітніх програм

Член Комітету з питань комунікацій,
Член Комітету зі зв'язків з пресою,
Член Комітету з питань освіти

Повіт Гайду-Біхар
Регіональний менеджер у Східній Угорщині

Офіс-менеджер

Аттіла Андраш Шереді

Кишомбор

Чонград-Чанадський повіт
Південний регіональний менеджер

Член Комітету з досліджень та розвитку

Номіновано на премію "Фермер року 2022 з відновлювального землеробства"

Толенський повіт.
Регіональний менеджер Середнього Заходу,

Економічна та фінансова відповідальність,
Член Комітету з досліджень та розвитку

П'єр Ів

Чакани Доросло

Васький повіт
Регіональний менеджер по Західній Угорщині,

Член Комітету з питань освіти

Номіновано на премію "Фермер року 2022 з відновлювального землеробства"

Шкідливий округ
Член Бюро,

Член Комітету з розвитку наукових досліджень і розробок

Золтан Осват

Пруги

Боршод-Абауй-Земпленський повіт

Член Комітету з досліджень та розвитку

Dénes Paróczai

Сольнок

Яссько-Надькунсько-Сольнокський повіт

Член Ревізійної комісії

Іштван Сабо

Кішкунмайса

Бач-Кішкунський повіт

Член Комітету з досліджень та розвитку

Золтан Сабо

Кішкунмайса

Бач-Кішкунський повіт

Член Комітету з досліджень та розвитку

Арпад Батік

Мако

Чонград-Чанадський повіт

Член Ревізійної комісії

Кріштіан Чіжмась

Abony

Шкідливий округ

Член Ревізійної комісії,
Координатор асоціації,
Регіональний менеджер у Центральній Угорщині

Петер Тамаші

Uraiújfalu

Васький повіт

Номіновано на премію "Фермер року 2022 з відновлювального землеробства"

Stocker Reto

Стремено

Яссько-Надькунсько-Сольнокський повіт

Номіновано на премію "Фермер року 2022 з відновлювального землеробства"

Геллерт Кашаш

Адо.

Сербія

Іштван Ленарт

Шоколя - Тенгед

Сомозький повіт

Шандор Харгітай

Гадорос

Повіт Бекеш

Золтан Пінтер

Туалет

Дьйор-Мосон-Сопронський округ

Золтан Околічані

Сольнок

Яссько-Надькунсько-Сольнокський повіт

Петер Бекеш

Tiszaszentimre

Яссько-Надькунсько-Сольнокський повіт

Геза Рабі

Кофаза

Дьйор-Мосон-Сопронський округ

Чаба Сабо

Ferenczszállás

Чонград-Чанадський повіт

Даніель Бенчик

Etyek

Шкідливий округ

Флоріан Фаркаш

Вуса

Сербія

Андраш Керек

Biharkeresztes

Повіт Гайду-Біхар

Аттіла Кертес

Magyarhomorog

Повіт Гайду-Біхар

Чаба Кешег

Чотфа - Дунасердахелі

Словаччина

Маленька Еда

Дьомаендрьод

Повіт Бекеш

Ласло Менигарт

Kiskunfélegyháza

Бач-Кішкунський повіт

Андраш Месарос

Nagykőrős

Шкідливий округ

Балінт Немеш

Бодайк

Повіт Фежер

Роберт Патакі

Тьорёкфалу

Сербія

Бенс Рітцл

Баха

Бач-Кішкунський повіт

Ференц Рітцль

Баха

Бач-Кішкунський повіт

Петер Саросді

Солтвадкерт

Бач-Кішкунський повіт

Петер Шнайдер

Солтвадкерт

Бач-Кішкунський повіт

Жолт Стефанідеш

Солома

Шкідливий округ

Тібор Сабадшалаші

Дядьку.

Бач-Кішкунський повіт

Янош Секереш

Мако

Чонград-Чанадський повіт

Тібор Томпа

Тисакарад

Боршод-Абауй-Земпленський повіт

Андраш Тот

Задьварекас

Яссько-Надькунсько-Сольнокський повіт

Адам Варю

Дарані.

Сомозький повіт

Вінче Амбрус

Дабас

Шкідливий округ

Аттіла Зомборський

Ніредьгаза

Саболч-Сатмар-Березька область

Це ваше місце!!!

Асоціація TMG

Член Асоціації

Лідери регіонів

Південний регіон: Аттіла Андраш Шереді

Східноугорський регіон: Петер Бекеш, Золтан Кальман

Центральна Угорщина: Крістіан Чізмас

Центрально-Західний регіон Угорщини: Бенс Маркус

Західноугорський регіон: П'єр Ів

ukУкраїнська