Organizacijska struktura

Víg Vitália

Piliscsaba

Okrožje za škodljivce

TMG - REAG - Izobraževalni program
strokovnjak, odgovoren za

Član odbora za raziskave in razvoj,
Član odbora za komunikacije, član odbora za izobraževanje

Attila Szabó

Ferencszállás

Csongrád-Csanád županija

Predsednik združenja TMG

Član odbora za komunikacije,
Član odbora za odnose z javnostmi

Antal Berente

Kecskemét

Okrožje Bács-Kiskun

Častno združenje TMG
Podpredsednik in član predsedstva

TMG - REAG - vodja izobraževalnega programa

Član odbora za izobraževanje, član odbora za komunikacije

Ferenc Berend

Pusztakovácsi

Okrožje Somogy

Član odbora za izobraževanje

Nominacija za nagrado "Regenerativni kmet leta 2022"

Attila Kökény

Ustanovitelj združenja TMG

Okrožje Zala

Prednost po naravi - LENs Madžarska
"Program Nestlé LENs Madžarska
strokovni vodja"

utemeljitelj zamisli o obnovi tal na Madžarskem,

Tamás Fülöp

Pilisszentkereszt - Gyomaendrőd

Županija Pest, županija Békés

TMG - REAG - Ustvarjalec izobraževalnega programa

Član odbora za komunikacije,
Član odbora za odnose z javnostmi,
Član odbora za izobraževanje

Okrožje Hajdú-Bihar
Regionalni vodja za vzhodno Madžarsko

Vodja pisarne

Attila András Szeredi

Kiszombor

Csongrád-Csanád županija
Južni regionalni vodja

Član odbora za raziskave in razvoj

Nominacija za nagrado "Regenerativni kmet leta 2022"

Tolminsko okrožje.
Regionalni vodja za srednji zahod,

Ekonomska in finančna odgovornost,
Član odbora za raziskave in razvoj

Pierre Yves

Chakany Doroszlo

okrožje Vas
regionalni vodja za zahodno Madžarsko,

Član odbora za izobraževanje

Nominacija za nagrado "Regenerativni kmet leta 2022"

Zsombor Diriczi

Budimpešta

Okrožje za škodljivce
Član predsedstva,

Član odbora za razvoj raziskav

Zoltán Osváth

Prügy

Okrožje Borsod-Abaúj-Zemplén

Član odbora za raziskave in razvoj

Dénes Paróczai

Szolnok

Županija Jász-Nagykun-Szolnok

Član revizijskega odbora

István Szabó

Kiskunmajsa

Okrožje Bács-Kiskun

Član odbora za raziskave in razvoj

Zoltán Szabó

Kiskunmajsa

Okrožje Bács-Kiskun

Član odbora za raziskave in razvoj

Árpád Batik

Makó

Csongrád-Csanád županija

Član revizijskega odbora

Krisztián Csizmás

Abony

Okrožje za škodljivce

član revizijske komisije,
Koordinator združenja,
Regionalni vodja za osrednjo Madžarsko

Péter Tamási

Uraiújfalu

okrožje Vas

Nominacija za nagrado "Regenerativni kmet leta 2022"

Stocker Reto

Stirrup

Županija Jász-Nagykun-Szolnok

Nominacija za nagrado "Regenerativni kmet leta 2022"

Gellért Kaszás

Ada

Srbija

István Lénárt

Szokolya - Tengőd

Okrožje Somogy

Sándor Hargitai

Gádoros

Okrožje Békés

Zoltán Pintér

Stranišče

Županija Győr-Moson-Sopron

Zoltán Okolicsányi

Szolnok

Županija Jász-Nagykun-Szolnok

Péter Bekecs

Tiszaszentimre

Županija Jász-Nagykun-Szolnok

Géza Rabi

Cophaza

Županija Győr-Moson-Sopron

Csaba Szabó

Ferenczszállás

Csongrád-Csanád županija

Daniel Bencsik

Etyek

Okrožje za škodljivce

Flórián Farkas

Uši

Srbija

András Kerek

Biharkeresztes

Okrožje Hajdú-Bihar

Attila Kertész

Magyarhomorog

Okrožje Hajdú-Bihar

Csaba Keszeg

Chótfa - Dunaszerdahely

Slovaška

Ede Kis

Gyomaendrőd

Okrožje Békés

László Menyhárt

Kiskunfélegyháza

Okrožje Bács-Kiskun

András Mészáros

Nagykőrős

Okrožje za škodljivce

Bálint Nemes

Bodajk

Okrožje Fejér

Róbert Pataki

Törökfalu

Srbija

Bence Ritzl

Baja

Okrožje Bács-Kiskun

Ferenc Ritzl

Baja

Okrožje Bács-Kiskun

Péter Sárosdi

Soltvadkert

Okrožje Bács-Kiskun

Péter Schneider

Soltvadkert

Okrožje Bács-Kiskun

Zsolt Stefanidesz

Slama

Okrožje za škodljivce

Tibor Szabadszállási

Stric

Okrožje Bács-Kiskun

János Szekeres

Makó

Csongrád-Csanád županija

Tibor Tompa

Tiszakarád

Okrožje Borsod-Abaúj-Zemplén

András Tóth

Zagyvarékas

Županija Jász-Nagykun-Szolnok

Ádám Varjú

Darány

Okrožje Somogy

Vincze Ambrus

Dabas

Okrožje za škodljivce

Attila Zomborszki

Nyíregyháza

Županija Szabolcs-Szatmár-Bereg

To je vaše mesto!!!

Združenje TMG

Član združenja

Vodje regij

Južna regija: Attila András Szeredi

Regija Vzhodna Madžarska: Péter Bekecs, Zoltán Kálmán

Regija Osrednja Madžarska: Krisztián Csizmás

Osrednja zahodna Madžarska: Bence Márkus

regija Zahodna Madžarska: Pierre Yves

sl_SISlovenščina